top
logo

Partneři

nmf
canon
awh
skoda
zoner
zoner

 


Home Archiv
Tisková zpráva Tisk Email
Pátek, 27 Září 2013 06:28

Tisková zpráva

Podzimní nabídka fotografických kurzů

v Muzeu fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s.,

v Jindřichově Hradci

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s., v Jindřichově Hradci přichystalo na podzimní období 2013 několik tematických fotografických kurzů. Pamatuje jak na děti, tak dospělé.   
Na podzim pokračují v muzeu celoroční jednorázové fotografické kurzy pro děti a mládež, vhodné například pro školy nebo jako volnočasová aktivita. Samozřejmostí je zapůjčení fotoaparátů pro účely výuky, letošní novinkou možnost dojížďky lektora za žáky. Výuku lze přizpůsobit dětem a mládeži s handicapem, pro něž je zdarma.    
V sobotu 5. října lze přijít na unikátní workshop „Fotografování aktu s Robertem Vanem“ pod vedením světoznámého fotografa, následující víkend 12. října odstartuje čtyřdílná „Fotoškola MF a MOM“ pro začátečníky, o den později její varianta pro pokročilé, obě potrvají až do prosince. K dispozici je zájemcům i jednodenní kurz „Portrétní fotografie“ pro začátečníky a mírně pokročilé, naplánovaný na sobotu 19. října.  
Veškeré kurzy probíhají v prostorách muzea, v kompletně zrenovované jezuitské koleji z konce 16. století, a většina též v exteriéru. Na všechny je potřeba přihlásit se předem (na tel. 384 361 832,  384 362 459 či přímo v kanceláři muzea).
Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s., se ve své činnosti zaměřuje především na médium fotografie, pozornost však věnuje i jiným obrazovým médiím. Jeho zakladatelem a hlavním podporovatelem je město Jindřichův Hradec.  
V případě jakýchkoli dotazů jsme Vám rádi k dispozici.
Děkujeme za Váš zájem o naše muzeum a uveřejňování informací o něm.

Zpracovala Eva Florová

Kontaktní osoby:
PhDr. Miloslav Paulík, ředitel / e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , tel.: +420 384 361 761
PhDr. Eva Florová, Ph.D., organizační a PR manažerka, zástupce ředitele /
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ,                        
tel.: +420 384 361 832

Muzeum fotografie a moderních obrazových médií, o. p. s. 
Kostelní 20/I – jezuitská kolej
377 01  Jindřichův Hradec
www.mfmom.cz
 

 

bottom

Pro Komoru fotografických živností zhotovila společnost SHMF s.r.o.